21 Haziran 2018 |

BIST100
DOLAR
EURO
ALTIN
GBP

Mecidiye Su’yu Denediniz mi?

Türk tüketicisini ambalajda şişelenmiş doğal kaynak suyu ile tanıştıran Mecidiye Su, tüm iş süreçlerinde yüksek standartlara ulaşmış lider bir şirket olarak sektörde boy gösteriyor. Erzurum ve çevresinde satışı yapılan Mecidiye Su özellikleri ve kalitesi gereği tüm Türkiye’de satışı yapılması planlanmaktadır.

Sektör standartlarının çok üzerinde bir hijyen ortamına sahip olan Mecidiye Su, kaynaktan doluma üretimin her aşamasında suyu fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik testlerden geçirerek tüketime hazır hale getiriyor. Sürdürülebilir sağlıklı bir yaşamın en büyük gerekliliklerinden birisi olan su, en saf ve en doğal haliyle şişelenerek tüketicilere sunuluyor.

Mecidiye Su, suyu, kaynaktan doluma dek üretimin her aşamasında fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik testlerden geçirir. Kaynağı 1450m yükseklikte olup, yerleşim yerlerinden, endüstriyel atmosferik kirlenmeden uzaktır. Mecidiye su, hiçbir karışım yapılmadan, doğal hali ile şişelenmektedir. Suyun günlük analizleri, konusunda uzman personeller tarafından düzenli olarak yapılmaktadır.

Başta pet preform olmak üzere, tüm ambalaj malzemeleri tedariğini uzman üreticilerden yapan Mecidiye Su, aktif tedarikçi sayısını sistematik bir şekilde artırıyor ve tedarikçilerini belirlerken kendi kurumsal değerlerine uygun, kamu sağlığı ve doğaya karşı sorumluluklarını yerine getiren kuruluşları tercih ediyor.

Yeni ürün geliştirme çalışmalarıyla pazar payını arttırmaya odaklanan Mecidiye Su, tüketici memnuniyetini geliştirme ve sürdürülebilir büyüme hedefiyle çalışmalarına devam ediyor.

Kalite Anlayışımız

Gıda güvenliğine, temizlik ve hijyen-sağlık standartlarına, kaliteye ve çevre duyarlılığına verdiği önemi aldığı sertifikalarla kanıtlayan Mecidiye Su, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından belirlenen standartlara da tamamıyla uygundur.

Tüm dolum tesislerinde en gelişmiş teknolojileri kullanan ve sektördeki teknolojik gelişmeleri sürekli takip eden Mecidiye Su, steril hava ile pozitif basınçlandırılmış, dışarıdan hava girişi engellenmiş, havası sürekli temizlenen tam hijyenik ortamda, el değmeden dolum yapmaktadır. Bu sebeple hiçbir toksik madde ve mikroorganizma içermemektedir.

Sertifikalar;

   
 

Marka Bilinirliği ve Ürün Portföyü

Mecidiye Su, sektörel bilgi birikimi, yüksek marka güvenirliği ve müşteri memnuniyeti ile doğal su kaynaklarında tüketicilerin ihtiyaçlarına uygun olarak, farklı ambalaj ve hacimlerde ürün çeşitliliği sağlamaktadır.

Ürünler;

200 CC 200 CC
200 CC 200 CC 200 CC 200 CC

Bayilik ve ayrıntılı bilgi için MECİDİYE SU sitesini zirayet edin…

Kategorisine Son Eklenen Haberler

Son Dakika Haberleri

Tümü

Video Galeri

Tümü